Jazykové kurzy pro děti Praha

Ukázková hodina výuky

Vyučujeme v malých skupinkách, abychom měli čas i na individuální práci s jednotlivými dětmi. Výukové skupiny jsou rozděleny dle věku a schopností. Nejmenší děti od 1,5 roku do 3 let absolvují kurz v doprovodu rodičů. Od přírody jsou vybaveny až zázračnou schopností učit se jazyky a záleží jen na vás, jak toho využijete. Rodiče navíc oceňují i možnost trávit rodičovskou dovolenou efektivně, smysluplně a aktivně. Děti od 3 let výše již docházejí do kurzů Hocus a Lotus samostatně a snadno si zvyknou, s adaptací rádi pomůžeme. Předškolní děti od 5 let již pracují v rychlejším tempu a školáci od 7 let začínají psát a číst první slova a jednoduché věty. Vyberte si prosím skupinku dle věku a místa vašeho bydliště. Potřebujete-li s čímkoli poradit, popřípadě nevíte-li, který kurz zvolit, jsme tu pro vás. Ochotně a rádi vám pomůžeme najít to správné řešení.

Angličtina
Němčina
Italština
Francouzština
Španělština

Jazyková škola pro děti ve Vašem okolí

Pokud nenajdete místo výuky v blízkosti Vašeho bydliště, nezoufejte. Zkuste o nás říct v mateřské školce nebo centru, kam Vaše dítě dochází. Nabízíme výukovou hodinu zdarma a pokud se s Vaší pomocí podaří otevřít nový kurz přímo v místě, které byste si přáli, máte u nás bonus v podobě pololetního kurzu zdarma. Výuka je vhodná pro všechna místa, kde se sdružují děti.

  • Mateřské školy
  • Mateřská centra
  • Centra volného času, atd.

Jak se přihlásit

Nejprve si vyberte jazyk, o který máte zájem. Na další stránce si můžete vybrat dle míst a času, kde se aktuálně vyučuje. U jazykového kurzu pak stačí kliknout na tlačítko a vyplnit online formulář. Nedílnou součástí kurzu jsou výukové materiály, tj. CD a DVD pro práci doma, a tričko pro vstup do magického světa.

  • Nabízíme celoroční docházkové kurzy
  • Možnost platbu rozdělit do dvou pololetních splátek
  • Prázdniny vyplňujeme příměstskými tábory

Jaké jazyky umíme?

Metodika Hocus a Lotus je zpracována pro výuku pěti světových jazyků.

Výuka a kurzy angličtiny pro děti

Angličtina

Nejrozšířenější cizí jazyk na světě, proto s ním děti seznamujeme již od kolébky, díky čemuž z nich vyrostou prakticky rodilí mluvčí.

Angličtina
Výuka a kurzy němčiny pro děti

Němčina

Jazyk našich nejbližších sousedů. Vaše děti se neztratí v Alpách na dovolené ani při obchodním jednání v Mnichově.

Němčina
Výuka a kurzy italštiny pro děti

Italština

Krásná řeč, plná moře a slunce. Vaše děti budou mít náskok v evropské komunikaci a navždy si uchovají v paměti vzpomínky na kouzelné zážitky.

Italština
Výuka a kurzy francouzštiny pro děti

Francouzština

Nejromantičtější jazyk na světě. Díky jeho znalosti vaše děti jednou získají nejen srdce vyvoleného partnera, ale ohromí i na pracovním poli.

Francouzština
Výuka a kurzy španělštiny pro děti

Španělština

Dnešní mladí žijí cestováním a latinskoamerický svět žije tímto jazykem. Nabídněte svým dětem výhodu jednoho z nejpoužívanějších jazyků na světě.

Španělština

Reference …

Přečtěte si názory našich předešlých členů. V každém studentovi se snažíme probudit cit pro cizí jazyk i lásku k učení. Zakládáme si na příjemném prostředí a osobním přístupu, jak k malým dětem, tak k jejich rodičům.

Hravá angličtina a dobrá cena.
Hana H.
Jsme moc spokojení, zajímavá koncepce výuky, dobře vymyšlené. Tímto děkujeme jazykové škole Vela za výuku angličtiny. Hodiny se nám líbily, jsou dobře rozdělené a propracované. Moc vděční jsme také naší úžasné paní lektorce za její vždy milý přístup a za její božskou trpělivost a nápaditost!
Martina H.
Velmi příjemná učitelka, vstřícná. Líbí se mi opakování lekcí, dítě se naučí rychle. Jen litujeme, že nebydlíme blíž.
Viktorija M.

Kontakt

Nejste si jistí, zda je celoroční kurz vhodný i pro vaše nejmenší? Přijďte se podívat na naše pobočky nebo si objednejte ukázkovou hodinu. Rádi vše vysvětlíme.

Kontakt
X