Příměstské tábory

Po celý školní rok se setkáváme pravidelně jedenkrát týdně. V létě však, za odměnu, na sebe máme rovnou celý týden! Úžasných 40 hodin v cizím jazyce plných her, soutěží, výletů a dobrodružství s dinokroky, Hocusem a Lotuskou.

Proč být na jazykovém příměstském táboře

Protože nás to baví tak, že se nám večer ani nechce domů. Protože trávíme čas jinak, než během běžné výuky – v lese, na hřišti, v bazénu, v herně – a přitom jsme neustále obklopeni angličtinou. Protože můžeme postavit domeček z kartonu či slepit mapu města, což bychom jindy nestihli. Protože mluvíme-li o žábách, tak je živé počítáme uskakující před námi do rybníka. Protože si vyrábíme masky a kostýmy. Protože hrajeme hry, při kterých se zasmějeme a učíme, aniž bychom si toho všimli. Protože soutěžíme, kdo postaví nejkrásnější mechový domeček nebo „Treasure Chamber“  pro krysáka, který navštívila Lotuska v jednom z příběhů. Protože šplháme na stromy, prolézáme obručí, házíme šiškami, chodíme poslepu a přitom plníme úkoly v angličtině. Protože spolu celý den mluvíme cizím jazykem a přijde nám to naprosto přirozené. Protože každé ráno hledáme poklad a pokaždé ho najdeme. A co vaše děti, přihlásíte je také? Letní dobrodružství, jak má být!

Aktuální nabídka příměstských táborů

Přihlásit na tábor se můžete zde. Stačí si jen vybrat ten, který nejlépe zapadá do vašich letních plánů. V případě potřeby máte možnost přihlásit se i na zkrácený (tj. dopolední) program.

Pobočka: AJPRO, jazyková škola

Příměstský tábor v angličtině CVČ Měšice 8.8.-12.8.2022

3900
Místo výuky: CVČ Měšice
Termín kurzu od: 8.8.2022
do: 12.8.2022
Den: PO ÚT ST ČT PÁ
Čas od: 8:00
do: 16:00
Letní prázdniny s Hocusem a Lotuskou - angličtina | PO-PA | 8:00 - 16:00 | Příměstský tábor je veden pouze v anglickém jazyce a je plný her, kreativního tvoření a zábavy pro děti od 3 do 10 let, pro studenty jazykové školy se slevou 300,-Kč. I Cena zahrnuje pitný režim, 2 svačinky, oběd a vstupy do bazénu. Děti, které nedocházejí do kurzu dostanou ZDARMA tričko Hocus a Lotus! Každý den nás čeká poklad, spousta dobrodružství, tvoření a legrace, na závěr příměstského tábora diplom a odměna pro každého. Anglicky hravě a intenzivně (40 hodin výuky za týden). Minimální počet přihlášených dětí je deset.
Objednat kurz
Volná místa: 16

Řekli o nás …

Nejlépe funguje, když Vám s výběrem tábora poradí někdo, kdo jej již absolvoval.

Honzík i Terezka byli na táboře v Měšicích již dvakrát a rozhodně se letos opět přihlásíme. Oba jsou nadšení a ráno doslova nemohou dospat. Honzík se ptá i během roku, kdy už se zase bude hledat poklad. Program na táboře je pestrý, skvěle připravený a tak zábavný, že děti odpoledne nemohu dostat domů. Oceňuji, že tráví maximum času venku a že je celý den bez výjimky v angličtině. Děti pak mluví anglicky i večer doma.
Kateřina K.
Moje dvojčátka byla táborem uchvácena, jako by navštívila jinou planetu. Celý rok o tom mluví a těší se na návrat. Děti si užívaly všechny hry a úkoly a hledání pokladů, každý den přinesly spoustu krásných výtvorů. A především si broukaly anglické písničky a mluvily na sebe anglicky.
Radka P.
Syn chodí do kurzů již dva roky a na táboře byl vloni poprvé. Letos jsme ho přihlásili hned na dva turnusy za sebou. Ponoření se do jazyka je maximální, doma na nás neustále volal „Let’s go!“, zpíval a říkal úryvky příběhů, povídal si s plyšáky anglicky, pořád chce hrát pexeso s dinokroky a u každého obrázku spontánně reaguje slovíčky. Je nadšený z paní učitelky, rád chodil na hřiště, do lesa i do bazénu a moc se těší, čím ho Hocus letos překvapí.
Petr Š.

Kontakt

Máte-li dotazy, nápady, podněty, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás.

Kontakt
X