Výuka a kurzy španělštiny pro děti

Výuka španělského jazyka probíhá na Praze 6. Aktuálně bohužel nemáme v nabídce žádné kurzy z důvodu malého zájmu studentů. Možná je to proto, že o vás nevíme – napište nám e-mail na dana@hocus-lotus.cz a pokusíme se najít řešení, naši lektoři španělštiny se na vás moc těší!

Proč právě Hocus a Lotus

Naše metodika nabízí unikátní spojení divadla, gestikulace a hry s přirozenou výukou cizího jazyka. Děti vstupují do rolí, spontánně komunikují španělsky, využívají potřebný temperament, mluví ve větách. V každé hodině si hrají, tvoří, prožívají dobrodružství spolu se svými novými kamarády – dinokroky Hocusem a Lotuskou  – a skvěle se baví.

Lekce mají pevný formát (divadlo, čtení, písnička, animovaná pohádka) a přitom jsou pokaždé jiné, naši dinokrokové se nikdy nenudí. Zapojujeme nejmodernější postupy, vyučujeme tak, jak se děti učily mateřský jazyk; výuka je zábavná, snadná, pestrá a ověřená – na stovkách mateřských škol a tisíci lektory po celé Evropě.

Nabídka kurzů španělštiny pro děti

Mám zájem o výuku španělštiny

Máte zájem přihlásit vaše děti na jazykový kurz španělštiny? Neváhejte a klikněte na tlačítko objednat kurz, pro nezávazné odeslání poptávky. Od zábavného vzdělávání vašich dětí formou příběhů, dobrodružství a kreativních činností jste už jen krůček.
Objednat kurz
Volná místa: 8
X