Výuka a kurzy francouzštiny pro děti

Výuka francouzského jazyka probíhá na Praze 9. Aktuálně bohužel nemáme v nabídce žádné kurzy z důvodu malého zájmu studentů. Možná je to proto, že o vás nevíme – napište nám e-mail na dana@hocus-lotus.cz a pokusíme se najít řešení, naši lektoři francouzštiny se na vás moc těší!

Proč právě Hocus a Lotus

Naše metodika nabízí unikátní spojení divadla, gestikulace a hry s přirozenou výukou cizího jazyka. Děti vstupují do rolí, spontánně komunikují francouzsky, těžká slovíčka jim připadají naprosto srozumitelná, hrají si, mluví ve větách, tvoří, prožívají dobrodružství spolu se svými novými kamarády – dinokroky Hocusem a Lotuskou.

Lekce mají pevný formát (divadlo, čtení, písnička, animovaná pohádka) a přitom jsou pokaždé jiné, naši dinokrokové se nikdy nenudí. Zapojujeme nejmodernější postupy, vyučujeme tak, jak se děti učily mateřský jazyk; výuka je zábavná, snadná, pestrá a ověřená – na stovkách mateřských škol a tisíci lektory po celé Evropě.

Nabídka kurzů francouzštiny pro děti

Mám zájem o výuku francouzštiny

Máte zájem přihlásit vaše děti na jazykový kurz francouzštiny? Neváhejte a klikněte na tlačítko objednat kurz, pro nezávazné odeslání poptávky. Od zábavného vzdělávání vašich dětí formou příběhů, dobrodružství a kreativních činností jste už jen krůček.
Objednat kurz
Volná místa: 8
Pobočka: AJPRO, jazyková škola

Junior DinoCrocs FRANCOUZŠTINA

3600
Místo výuky: Hovorčovice
Termín kurzu od: 10.10.2019
do: 18.6.2020
Den: ČT
Čas od: 15:00
do: 15:45
Úroveň: konverzace
Junior DinoCrocs - výuková skupinka pro malé školáky (3.-5. třída)
Výuka probíhá 1 x týdně v rozsahu 45 min.
Cena nezahrnuje výukové materiály.
Hodinová dotace: 30 lekcí/ školní rok
Objednat kurz
Volná místa: 8
X