Výuka a kurzy francouzštiny pro děti

Výuka francouzského jazyka probíhá na Praze 9. Aktuálně bohužel nemáme v nabídce žádné kurzy z důvodu malého zájmu studentů. Možná je to proto, že o vás nevíme – napište nám e-mail na dana@hocus-lotus.cz a pokusíme se najít řešení, naši lektoři francouzštiny se na vás moc těší!

Proč právě Hocus a Lotus

Naše metodika nabízí unikátní spojení divadla, gestikulace a hry s přirozenou výukou cizího jazyka. Děti vstupují do rolí, spontánně komunikují francouzsky, těžká slovíčka jim připadají naprosto srozumitelná, hrají si, mluví ve větách, tvoří, prožívají dobrodružství spolu se svými novými kamarády – dinokroky Hocusem a Lotuskou.

Lekce mají pevný formát (divadlo, čtení, písnička, animovaná pohádka) a přitom jsou pokaždé jiné, naši dinokrokové se nikdy nenudí. Zapojujeme nejmodernější postupy, vyučujeme tak, jak se děti učily mateřský jazyk; výuka je zábavná, snadná, pestrá a ověřená – na stovkách mateřských škol a tisíci lektory po celé Evropě.

Nabídka kurzů francouzštiny pro děti

Mám zájem o výuku francouzštiny

Máte zájem přihlásit vaše děti na jazykový kurz francouzštiny? Neváhejte a klikněte na tlačítko objednat kurz, pro nezávazné odeslání poptávky. Od zábavného vzdělávání vašich dětí formou příběhů, dobrodružství a kreativních činností jste už jen krůček.
Objednat kurz
Volná místa: 8
Pobočka: AJPRO, jazyková škola

The DinoCrocs - francouzština

3750/3950
Místo výuky: ZŠ Hovorčovice
Termín kurzu od: 5.10.2023
do: 13.6.2024
Den: ČT
Čas od: 15:30
do: 16:30
Úroveň: Level 1
The DinoCrocs - výuková skupinka francouzského jazyka

SLEVA 200,- Kč při přihlášení do 15.8.2023
Výuka probíhá 1 x týdně v rozsahu 60 min.
Hodinová dotace: 30 lekcí/ školní rok
Cena nezahrnuje výukové materiály.


Objednat kurz
Volná místa: 10
X