Poznejte nás

Magické hodiny, jak říkáme výuce cizích jazyků metodikou Hocus a Lotus, mají svůj pevný řád, zároveň si udržují jistou dávku proměnlivosti a najdete v nich vždy i kousek tajemství a překvapení. Děti se tak opírají o jistotu, kterou ve svém věku potřebují, a zároveň se těší na to, co bude nového. Proto jsou naše hodiny tak zábavné!

Základem je vždy dobrodružný příběh dinokroků, Hocuse a Lotusky, který společně prožíváme formou divadla. Děti v daném cizím jazyce zcela přirozeně vstupují do jednotlivých rolí a spontánně komunikují. Stejně tak zpívají, čtou a s radostí shlédnou animované zpracování příběhu na DVD. Aby se dětem vše přirozeněji pamatovalo, mluvené slovo doprovázíme gesty, mimikou, dobře artikulujeme a správně intonujeme. Každý má prostor mluvit, opakovat a aktivně se účastnit.

Metodika Hocus a Lotus byla vytvořena na míru předškolním dětem a rodičům, kteří chtějí své potomky vzdělávat dvojjazyčně. V hodinách výuky cizího jazyka se učíme se tak, jak jsme se naučili svůj mateřský jazyk, přirozeně. Stovky spokojených mateřských škol, tisíce nadšených rodičů a tisíce lektorů po celé Evropě jsou důkazem toho, že tato metodika je úspěšná, kvalitní a dětem naprosto přirozená. Přidejte se k nám i vy!

Ve světě dinokroků se rádi ztratíte. Pokaždé si naplno užívám radost dětí v našich kurzech, když společně objevujeme nový příběh, lovíme po třídě slovíčka, tancujeme a dovádíme s písničkou nebo nás zaujme něco v knížce. Celou dobu při tom krásně a spontánně komunikujeme v novém jazyce a moc nás to baví. Navíc je vědecky prokázáno, že jazyky se nejlépe studují od jednoho roku do deseti, poté tato schopnost prudce klesá, proto neváhejte a přihlaste své nejmenší.
Mgr. Dana Wimmerová, Managing Director AJPRO School of English

Lektoři

Pamatujete si svého oblíbeného učitele ze školy? Máte díky němu stále v oblibě zeměpis nebo němčinu? Malé děti jsou po této stránce velice citlivé – naše učitele přímo zbožňují. Ptáte se proč? Magické lektorky jsou vždy usměvavé, akční a zábavné. V neposlední řadě také vzdělané, proškolené, milují cizí jazyky a především děti. S námi nemůžete šlápnout vedle, přesvědčte se!

Mgr. Dana Wimmerová

Mgr. Dana Wimmerová

dana@hocus-lotus.cz
+420 724 120 211

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu MU v Brně, obor angličtina – základy společenských věd, vlastním Cambridge Certificate of Proficiency in English  a učím již 18 let. Pracovala jsem se všemi věkovými kategoriemi, v kurzech, na školách, ve firmách, vyučuji všeobecnou, obchodní i právní angličtinu, připravuji studenty k mezinárodním zkouškám. Nejvíce mě však baví učit děti – od dvou let, ve školkách, v prvních třídách, na výuku v předškolním věku se specializuji posledních 8 let. Metodikou Hocus a Lotus vyučuji od roku 2013, samostatnou franšízantkou jsem od roku 2014 a již 11 let provozuji jazykovou školu AJPRO na severu Prahy. Jsem matkou dvou dětí, dnes již školáků, a jejich spontánní zájem o anglické pohádky a písničky od nejútlejšího věku mě při práci hodně inspiroval.

Ukázková hodina

Na dinokroky, Hocuse a Lotusku, můžete na svých cestách narazit velmi často. Býváme na veletrzích a akcích pro děti v nejbližším okolí. Rozsvěcujeme vánoční stromy, závodíme s kočárky, slavíme Den dětí, navštěvujeme jarmarky, muzea, koupaliště, volnočasové prezentace a moc rádi se s Vámi osobně setkáme na našem stánku, kde pravidelně pořádáme lákavé soutěže. Nejraději však za dětmi jezdíme přímo do škol a školek. Neváhejte, oslovte nás s poptávkou na ukázkovou hodinu zdarma.

UKÁZKOVÁ HODINA

Fotogalerie

Otevíráme okénko do našeho magického světa – nahlédněte, jak to vypadá v hodinách s dinokroky. Spatříte nás velmi akční, gestikulující a efektivně komunikující. Najdete nás soustředěné u stolečku, tvořící, malující, stříhající či lepící. Uvidíte nás zcela ponořené do příběhu v knize či v jeho animované podobě. Výuka jazyků pro děti nemusí být jen nudné učení slovíček, přesvědčte se sami.

Kontakt

Jsou informace které postrádáte? Je něco co jste zde nenašli? Máte další otázky? Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.

Kontakt
X