Lotus_narozeninyNaši malí kamarádi, dinokrokové Hocus a Lotuska, každoročně slaví své narozeniny v den, kdy byla metodice The Adventures of Hocus and Lotus udělena akreditace. A protože se krásně rozšiřujeme po celé České republice, slaví Hocus tradičně v Brně a Lotuska v Praze.

 

Letos se opět sejdeme na Staré návsi v Praze Letňanech, kde ve dnech 27. a 28. května probíhají oslavy dětského dne, Letňany nejen dětem. Stánek jazykových škol AJPRO a VELA tam najdete v sobotu a rozhodně stojí za to přijít. Budeme soutěžit o malé i velké ceny – každou hodinu vylosujeme výherce magnetky s kreslenými příběhy našich dinokroků a na závěr hlavní cenu, slevu na příměstský tábor v angličtině. Úžasné letní dobrodružství, které Vás čeká v Měšicích či na Praze 6 (své místo na táboře si můžete zarezervovat již dnes na našich webových stránkách).

letnany_narozeniny

Rozhodně nezmeškejte začátek programu v 11,00, protože hned v 11,25 na podiu vystoupí děti z našich kurzů se svojí závěrečnou besídkou. Zahrajeme Vám šestý příběh z Level II, jak Hocus slavil své narozeniny – krásný dort, limonádu i balonky již máme připravené a moc se těšíme. A potom se musíte zastavit na našem stánku, kde si budete moci vyrobit vlastní dort nebo zaskákat v obručích či zaházet na cíl. Ostatní stánky také stojí za to – tvoření s Klubem Slunečnice, závody s Kazimírkou, dopravní hřiště, horolezecká stěna, cvičení pejsci, loutkové divadlo, kolotoče, skákací hrady, řádění v hasičské pěně a spousta zajímavých vystoupení na pódiu – to vše na Vás čeká v sobotu 28.5. 2016 v Praze.

Těšíme se, že společně popřejeme Lotusce v hojném počtu.

X