Hocus s Lotuskou se letos vypraví na závody kočárků i do Hradce Králové. V Hradci Králové jsou úplnými nováčky a tak se těší na nové přátele a kamarády! Těšíme se na společné dobrodružství v Šimkových sadech.

banner pro hocus

I pro Hradec Králové to bude premiéra a poprvé se díky mateřskému centru DOMEČEK SEVER zařadí mezi závodící města. Je úžasné vidět, jak počet měst každý rok stoupá. Přihlaste se i vy do závodů kočárků, které proběhnou v neděli 10.4.2016 v Šimkových sadech, na cestě za Rotundou ke Skateparku. Začínáme již v 15:00 hod!

Hlavní závod bude věnován maminkám, tatínkům a celým rodinám. Mezi vedlejší závodní disciplínu byly zařazeny děti a jejich dětské kočárky 🙂 No a když se jedná o závod, tak je třeba zmínit i odměny. Máte se na co těšit. Jazyková škola Light Point věnovala do soutěže dárkový poukaz na jazykový kurz pro děti ve věku od 1,5 roku do 10 let v hodnotě 1.000 Kč a také drobné upomínkové předměty. Můžete se těšit i na další věcné ceny!

Pokud se chystáte na závody, nezapomeňte se stavit na stanovišti u dinokroků Hocuse a Lotusky, pomůžeme vám protáhnout svaly před zahájením závodu, s dětmi si omalujeme kočárky a naučíme se části těla v angličtině.

Moc se na všechny těšíme a pro více informací doporučujeme navštívit oficiální stránky www.strollering.cz

Váš Hocus, Lotuska a naše nová Magic Teacher Hanka

X