V říjnu měli naši dinokrokové skutečně bohatý program. Nejvíce si to užili s dětmi na veletrhu hraček FOR TOYS, který se konal ve dnech 8.10. – 11. 10. 2015. Zúčastnili jsme se již počtvrté a letos jsme pro děti nachystali krásný stánek a bohatý program. Pojďte si přečíst, co všechno tam naši kamarádi s dětmi zažili.

Děti, které přišly k našemu stánku, měly možnost zasoutěžit si o plyšáka Hocuse nebo Lotusky. Nakreslily nám spoustu krásných obrázků, které nebylo vůbec lehké ohodnotit. Hlasovali jste tedy vy, rodiče, na FB stránkách jazykové školy AJPRO. Plyšáčka vyhrála Ema B. z Prahy 8 a výhra jí udělala opravdu velkou radost. Stejně tak nám :-).  Menší děti stavěly věž z kostek, která měla být co nejvyšší. A ti, kteří se cítili opravdu unaveni, uvelebili se v odpočinkové zóně u Lotusky, kde nabrali energii do dalšího putování a objevování dobrodružství, například ve skákacím městečku, které zabralo celý pavilon. Lotuska si s dětmi také prošla celé výstaviště – tvořila v dílničkách, točila se s nimi na kolotoči, povozila se v knižním autobuse a kdo si přál, s tím se vyfotila a rozdávala autogramy :-).

For Toys - stánek Hocus a LotusLotuska v herničce

Přišli jste za námi i na pódium, kde každý den probíhala série ukázek výuky dle metodiky The Adventures of Hocus and Lotus. Děti byly moc šikovné, hezky nám to spolu šlo. Zkusili jsme si nově i další jazyk Hocuse a Lotusky – italštinu – a kupodivu, žádný problém, funguje to, rozuměli jsme si! :-). Každý statečný účastník ukázkové hodiny před zraky přihlížejících byl odměněn malou sladkostí.  Na pódiu se chtěla předvést i naše Lotuska, protože se naučila nový taneček. Tancovala vždy v závěru každého dne společně s ostatními maskoty, kteří se na veletrhu pohybovali. A že to byla jízda!

Lotuska na kolotočiLotuska v autobuseLotuska s zabakem

Do pražského výstavního areálu v Letňanech se chystáme i o stříbrném adventu, na tradiční Stříbrné vánoční dny (10.- 13. 12.2015). Nejen, že si pro Vás nachystáme stánek se spoustou úkolů, hádanek, dobrot a jiných vánočních překvapení, ale především bychom vás všechny rády touto cestou co nejsrdečněji pozvaly na vánoční besídky našich malých žáčků. V sobotu od 13,00 se na podiu sejdeme z dětmi z Hovorčovic, Letňan a Klecan, které s námi letos začaly pracovat, a společně si zahrajeme příběh o tom, jak si Hocus s Lotuskou postavili domeček z Level I. A v neděli se na vás budou těšit pokročilejší studenti z Měšic, Hovorčovic, Klecan a z Prahy 6, kteří v časech od 11,00 a od 13,00 předvedou první příběh z Level II o létání letadlem.  Na všechny se moc těšíme – nezapomeňte přibrat prarodiče, tety, strýce, sourozence a samozřejmě dobrou náladu.

slideHaL_Praha

Magické lektorky Renata z JŠ Vela a Dana z JŠ AJPRO

 

X