Překvapili jsme Vás? Nejen letošní podzim byl v Praze doslova nabitý různými akcemi, soutěžemi, slavnostmi a událostmi, které jsme s Lotuskou navštívili. Vše vrcholilo čtyřdenní  účastí na říjnovém veletrhu FORTOYS, o kterém vám vyprávěla magická lektorka Renata z JŠ Vela z Prahy 6 a vánočními besídkami na prosincových Stříbrných vánočních dnech. Ostatní akce ale také rozhodně stojí za to připomenout, tak se pohodlně usaďte a přečtěte si, jak se jazyková škola AJPRO, působící na severu Prahy, aktivně pustila do práce i do oslav v prvním pololetí školního rok 2015/16.

vanoce

Sotva jsme se rozkoukali z krásného příměstského tábora v Měšicích, jenž se letos v srpnu nesl v duchu velkých veder, dovádění v bazénu a her ve stinném lesoparku, vrátili jsme se „na místo činu“ na Měšický jarmark hned první zářijový víkend. Mezi stánky s domácími koláčky, klobásami, medovinou a rukodělnými výrobky, vedle nádherně vonícího květinářství jsme měli náš stánek, kde jsme budoucím studentům a jejich rodičům představovali nabídku kurzů pro nový školní rok. Konkrétně v CVČ Měšice na pondělky – máme tam dva krásně zaplněné kurzy: od 15,45 pro děti od 3 let a od 16,45 pro pokročilejší předškoláky a prvňáčky. Oba kurzy jsou již Level II, děti neobyčejně šikovné, hravé a tvořivé. Máte-li zájem se k nim přidat, v druhém kurzu od 16,45 jsou ještě 2 volná místa. V sousedních Hovorčovicích se k nám rovněž můžete přidat do kurzu pokročilejších dětí, Level II v úterý od 15,30, či ve středu od 14,45 nebo mezi začínající studenty od 3 let ve středu od 15,35 – kurzy probíhají ve třídě Kočiček v MŠ Hovorčovice.

20151001_15344520151014_16225520151118_150306

Historicky první letňanské vinobraní, druhou sobotu v září, nás přivítalo typicky chladným, mlhavým podzimním počasím, tak jsme si s Lotuskou trochu přáli, aby náš stánek byl vytápěný. Naštěstí se počasí nedalo přemlouvat příliš dlouho a kolem jedenácté hodiny již krásně svítilo sluníčko, které vylákalo ven spoustu návštěvníků. Program byl opravdu pestrý, na podiu se střídaly naše ukázky s koncertními vystoupeními, dětskými šermíři či s kouzelníkem, losovali se výherci rozličných soutěží, tvořilo se se Studiem Slunečnice a i u nás, kde děti vybarvovaly krásné obrázky z prvního příběhu Hocus a Lotus z Level I. Díky této akci a rovněž díky účasti na Veletrhu volnočasových aktivit na radnici v Letňanech ve středu 9.9.2015, jsme mohli všechny pozvat do našich kurzů v Letňanech, které probíhají v Klubu Letnice (u ZŠ Fryčovická) a ve Studiu Motýlek v samém srdci Letňan. Tam nás najdete například každou středu od 9,30 – srdečně zveme všechny maminky i tatínky s dětmi do 3 let, aby se přišli podívat. Kurz je otevřený pro další zájemce a je možné přijít i nárazově do anglické herny. Neváhejte využít této jedinečné příležitosti a své děti seznamte s narativním formátem příběhů našich dinokroků Hocuse a Lotusky tou nejlepší možnou formou, v bezpečí blízkosti milovaného rodiče, v čistě bilingvním prostředí pod usměvavým vedením magické lektorky. S dětmi si hrajeme, dovádíme, tvoříme, zpíváme, tancujeme, kreslíme, hrajeme divadélko a moc nás to baví! Rezervujte si čas ve středu dopoledne a přijďte mezi nás!

20151123_17340020151125_160906

V Motýlku jsme s Lotuskou strávily i třetí sobotu v září, protože toto skvělé plavací studio, kam chodí maminky na kurzy předporodní přípravy, miminka plavou na vaničkách, děti ve speciálním bazénu s ozonem čištěnou vodou a kromě toho všichni společně cvičí, tvoří, malují, zpívají s Yamahou, učí se s námi anglicky, putují po českých tradicích, pořádají skvělé letní tábory a mnohem víc, tak tady dne 19.9.2015 Studio Motýlek slavilo své 15té narozeniny. Pro děti byly připraveny stánky s úkoly (na našem stánku děti hledaly a počítaly mořské živočichy a také prolézaly přes překážky), venku se učily zachraňovat tonoucí s žabákem Kvakem, dováděly na skákacím hradu, krájely výborné dorty s motýlky, tvořily si obrázky, soutěžily na koloběžkách a kartičky s nasbíranými razítky pak vhodily do krabice se svým vysněným kurzem. Pololetní kurz angličtiny s Hocusem a Lotuskou vyhrála Kristýnka M. z Klecan, kterou to obrovsky potěšilo a již s námi každý čtvrtek prožívá dobrodružství našich dinokroků.

IMG_0777 (2)IMG_0779IMG_1102 (800x600)

V Klecanech máme otevřené čtyři kurzy, ve čtvrtek dopoledne se potkáváme v KRD Klíček s maminkami a s dětmi od 1,5 roku. Odpoledne vyzvedneme děti z klecanské mateřské školy a od 15 hodin spolu řádíme v Aule MŠ, na tuto lekci navazují školáci a předškoláci, kteří k nám chodí již několik let a jsou báječní, talentovaní a vůbec moc prima. A v pátek od 15,00 se pravidelně setkáváme s novými čtyřletými studenty Level I rovněž v Aule MŠ. Do studia Motýlek jsme se pak s Lotuskou vrátily ještě na začátku listopadu na tradiční Putování za letňanskými strašidly a musím říct, že jsme si to mezi vílami, skřítky a čarodějkami, světluškami, pavoučky, hejkaly a bludičkami náramně užily.

strasidla_2strasidla_3     strasi

Všechny děti v našich kurzech se moc snaží a převelice se těšily, jak vám své snažení předvedou během vánočních besídek  na Stříbrných vánočních dnech na PVA v Letňanech v sobotu 12.12. a v neděli  13.12.2015. Počet návštěvníků veletrhu Stříbrné vánoční dny 2015 byl letos mimořádný, především v sobotu se publikum naší besídky z Level I (příběh 3) počítalo na stovky nadšených diváků. Pro děti jsme měli rovněž připravený stánek se spoustou vánočních aktivit, kde jsme společně tvořily vánoční přání a soutěžily o pololetní kurz anglického nebo italského jazyka zdarma. Šťastným výhercem se stala dvouletá Sandra z Prahy – Letňan, která k nám s maminkou chodí již od září do Studia Motýlek a každou lekci si báječně užívá. V neděli jsme potom ve dvou besídkách pyšně předvedli, jak umíme spolu s Hocusem létat v příběhu 1 z Level II. A že nám to slušelo!

IMG_1688 IMG_1662

Všem příznivcům dinokroků Hocuse a Lotusky děkujeme za účast na besídkách, akcích, za návštěvu našich stánků a především za to, že se s námi učíte cizí jazyky zábavnou a přirozenou formou pomocí metodiky The Adventures of Hocus and Lotus a moc se těšíme, jak v tom budeme společně pokračovat i v roce 2016!

X